Klementinum Praha - Národní knihovna2013 - 2015 - Klementinum Praha - Národní knihovnaRekonstrukce fasády Pražského Klementina na Starém městě.
Firma EVEREST servis s.r.o. dodává fasádní lešení. Od roku 2010 probíhá postupná rekonstrukce objektů. Jejím cílem je zmodernizovat budovy pro účely knihovny a zároveň zachovat a obnovit historické a kulturní hodnoty a zvýšit společenskou prestiž. Revitalizace je uvažována v pěti etapách, z nichž první proběhla v letech 2010–2011. Poslední, pátá etapa, má být ukončena v roce 2016. Prostory Klementina nabídnou kromě sídla Národní knihovny např. moderní studovny, stylovou kavárnu, kongresový/přednáškový sál, galerijní prostory a knihkupectví.

HLEDÁME LEŠENÁŘSKÉ PARTY !!!

Cesta: EVEREST servis » mobilní oplocení » M200 - průhledný » «zpět« zpět na úvodní stranu

Plot M200 - průhledný

M200 

Sváry trubek, které tvoří obvodový rám plotu jsou po celém obvodu. Tento svár zajišťuje vyšší pevnost rámu. Drátěná výplň je vyrobena ze zinkovaného drátu a přivařena do obvodového rámu. Odpadá tak zinkování celého pole, kdy se na drátěné výplni tvořily ostré a nebezpečné přebytky zinku. Branka pro pěší usnadňuje vchod personálu na staveniště. Oplocení lze vykrýt neprůhlednými plachtami.


Technická data

  • Průměr drátu: 3 mm horizontálně / 3 mm vertikálně
  • Velikost oka: 100 x 200 mm
  • Průměr trubky: 30 mm horizontálně / 42 mm vertikálně
  • Rozměr pole: 3 430 x 2 000 mm
  • Hmotnost: 22 kg

Příslušenství
Betonová patka, recyklovaná patka, bezpečnostní svorka, trojúhelníková podpěra (patka), ocelová deska nahrazující patku, otočný kloub, jištění proti vyháknutí, držák ostnatého drátu, transportní kontejner oplocení, podpěra oplocení a další...