reklamní plochy - Festival Karlovy Vary 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 - reklamní plochy - Festival Karlovy Vary Již tradiční Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2015 - firma EVEREST servis s.r.o. dodávala speciální lešenový konstrukce pro reklamní plochy. Reklamní plochy s upoutávkami na filmy jsou rozpřostřeny po celém městě, převážně v léčivé říčce protékající celými Vary.

HLEDÁME LEŠENÁŘSKÉ PARTY !!!

Cesta: EVEREST servis » o společnosti » «zpět« zpět na úvodní stranu

O společnosti

 

EVEREST servis s.r.o. je obchodní společností, specializovanou na oblast stavebnictví.

Jsme zaměřeni na servisní činnost dočasných stavebních konstrukcí (DSK).

Pevné základy naší činnosti tvoří dvě hlavní oblasti podnikání :

 

   LEŠENÍ   

  • Prodej a pronájem kompletního systému lešení  (fasádní lešení, prostorové lešení, pojízdné lešení, konstrukce pro reklamní bannery, billboardy, ocelové konstrukce pro pódia a tribuny,…). Pracujeme s lešenovým systémem Layher Blizt a Layher Allround, které mají velkou přednost ve své snadné a flexibilní montáži. Pro členitější tvary fasády používáme trubkové lešení, které má ve své přednosti nejnáročnější variabilitu.    Zajišťujeme kompletní montáž, demontáž a lešenářské práce a to v krátkých časových sekvencích dle Vašeho přání. Také velice důrazně dbáme na bezpečnost práce a čistotu při provádění montáže a demontáže.

   MOBILNÍ OPLOCENÍ    

  • Prodej a pronájem mobilního oplocení typu HERAS průhledného a neprůhledného provedení (včetně montáže, demontáže, dopravy).

 

Veškeré naše služby doplňujeme kompletním zajištěním dopravy včetně manipulace hydraulickou rukou.

 

Naším cílem je spokojený zákazník, kterému dle jeho požadavků a přání dodáme stavební materál, lešení, mobilní oplocení i včetně veškerých služeb s tím spojených na určené místo ve smluveném čase...servis pro Vaše stavby na nejvyšší úrovni...

 

Na Vaší návštěvu se těší Vaše půjčovna lešení a mobilního oplocení …