Klementinum Praha - Národní knihovna2013 - 2015 - Klementinum Praha - Národní knihovnaRekonstrukce fasády Pražského Klementina na Starém městě.
Firma EVEREST servis s.r.o. dodává fasádní lešení. Od roku 2010 probíhá postupná rekonstrukce objektů. Jejím cílem je zmodernizovat budovy pro účely knihovny a zároveň zachovat a obnovit historické a kulturní hodnoty a zvýšit společenskou prestiž. Revitalizace je uvažována v pěti etapách, z nichž první proběhla v letech 2010–2011. Poslední, pátá etapa, má být ukončena v roce 2016. Prostory Klementina nabídnou kromě sídla Národní knihovny např. moderní studovny, stylovou kavárnu, kongresový/přednáškový sál, galerijní prostory a knihkupectví.

HLEDÁME LEŠENÁŘSKÉ PARTY !!!

Cesta: EVEREST servis » servis » «zpět« zpět na úvodní stranu

Servis

  • návrhy lešení a oplocení, projekty lešení

Jsme připraveni pro Vás vypracovat odborné návrhy a posouzení. Poradíme Vám jak nejlépe a nejefektněji zajistit přístup na Vaší stavbě i pro ty nejnáročeji přístupná místa na fasádě (fasádní lešení), tak i v prostoru (prostorové lešení, pojízdné a výškové věže, speciální konstrukce,...)  

  • doprava

Veškerý materiál pro Vás dopravíme dle Vaších přání a požadavků na předem smluvené místo ve sjednaném čase. Vyberte si typ dopravy, který Vám bude nejvíce vyhovovat :

 

             - doprava bez hydraulické ruky

 

             - doprava s hydraulickou rukou

 

             - složení a naložení materiálu pomocí vysokozdvižných vozíků 

  • montáže a demontáže lešení a oplocení

Zajišťujeme kompletní montáž, demontáž a lešenářské práce a to v krátkých časových sekvencích dle Vašeho přání. Také velice důrazně dbáme na bezpečnost práce a čistotu při provádění montážnických prací.

 

doprava - EVEREST servis s.r.o.