reklamní plochy - Festival Karlovy Vary 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 - reklamní plochy - Festival Karlovy Vary Již tradiční Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2015 - firma EVEREST servis s.r.o. dodávala speciální lešenový konstrukce pro reklamní plochy. Reklamní plochy s upoutávkami na filmy jsou rozpřostřeny po celém městě, převážně v léčivé říčce protékající celými Vary.

HLEDÁME LEŠENÁŘSKÉ PARTY !!!

Cesta: EVEREST servis » servis » «zpět« zpět na úvodní stranu

Servis

  • návrhy lešení a oplocení, projekty lešení

Jsme připraveni pro Vás vypracovat odborné návrhy a posouzení. Poradíme Vám jak nejlépe a nejefektněji zajistit přístup na Vaší stavbě i pro ty nejnáročeji přístupná místa na fasádě (fasádní lešení), tak i v prostoru (prostorové lešení, pojízdné a výškové věže, speciální konstrukce,...)  

  • doprava

Veškerý materiál pro Vás dopravíme dle Vaších přání a požadavků na předem smluvené místo ve sjednaném čase. Vyberte si typ dopravy, který Vám bude nejvíce vyhovovat :

 

             - doprava bez hydraulické ruky

 

             - doprava s hydraulickou rukou

 

             - složení a naložení materiálu pomocí vysokozdvižných vozíků 

  • montáže a demontáže lešení a oplocení

Zajišťujeme kompletní montáž, demontáž a lešenářské práce a to v krátkých časových sekvencích dle Vašeho přání. Také velice důrazně dbáme na bezpečnost práce a čistotu při provádění montážnických prací.

 

doprava - EVEREST servis s.r.o.