O společnosti

EVEREST servis s.r.o. je obchodní společností, specializovanou na oblast stavebnictví, působící na českém trhu od roku 2006.

Jsme zaměřeni na servisní činnost dočasných stavebních konstrukcí (DSK). Za dobu našeho působení máme za sebou stovky úspěšných projektů pro nejnáročnější zákazníky. (doplnit odkaz/tlačítko reference)

LEŠENÍ

Prodej a pronájem kompletního systému lešení (fasádní lešení, prostorové lešení, pojízdné lešení, konstrukce pro reklamní bannery, billboardy, ocelové konstrukce pro pódia a tribuny,…). Pracujeme s lešenovým systémem Layher Blizt a Layher Allround, které mají velkou přednost ve své snadné a flexibilní montáži. Pro členitější tvary fasády používáme trubkové lešení, které má ve své přednosti nejnáročnější variabilitu. Zajišťujeme kompletní montáž, demontáž a lešenářské práce a to v krátkých časových sekvencích dle Vašeho přání. Také velice důrazně dbáme na bezpečnost práce a čistotu při provádění montáže a demontáže.

MOBILNÍ OPLOCENÍ

Prodej a pronájem mobilního oplocení typu HERAS průhledného a neprůhledného provedení (včetně montáže, demontáže, dopravy).
Veškeré naše služby doplňujeme kompletním zajištěním dopravy včetně manipulace hydraulickou rukou.
Naším cílem je spokojený zákazník, kterému dle jeho požadavků a přání dodáme stavební materál, lešení, mobilní oplocení i včetně veškerých služeb s tím spojených na určené místo ve smluveném čase…servis pro Vaše stavby na nejvyšší úrovni…

Na Vaší návštěvu se těší Vaše půjčovna lešení a mobilního oplocení …

Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.